KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746061
nr 1274 6061
Jörgen Zetterquist
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Kvinnor i parkmiljö. Signerad, daterad -86. Olja på duk, 80x99 cm
Jörgen Zetterquist, svensk målare född 1928 i Arvika.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:05:23
9/9 12:40:34
Jörgen Zetterquist
Läs mer om Jörgen Zetterquist